Jak wymienić uszkodzony wyświetlacz iPhone 6 – zbita szybka, uszkodzony lcd

Iphone 6 to telefon, który jest już bardziej zaawansowany technologicznie niż jego poprzednicy.
Zastosowane w iPhone’ach jak i w innych telefonach części, są w środku bardzo małe. Każdy nieprzemyślany ruch może uszkodzić tasiemki, które łączą różne podzespoły wewnątrz telefonu. Zatem o ile wszystko w środku jest świetnie zaprojektowane, tak mała pomyłka może kosztować wymianę wielu podzespołów, które nie są dostępne oddzielnie.

Warto zatem zlecić wymianę wyświetlacza zaufanemu i polecanemu serwisowi.
nowyekran.eu to świeży punkt na mapie Trójmiasta, w którym praktycznie na miejscu, od ręki, będziesz w stanie wymienić ekran w swoim telefonie iPhone. Korzystamy z części wysokiej jakości i zawsze jasno określamy cenę wyjściową i dokonujemy rzetelnych napraw. Jeśli nie jesteśmy w stanie czegoś się podjąć, nie ryzykujemy, lecz polecamy klientowi inne punkty, gdzie bez problemu znajdzie pomoc. W razie potrzeby służymy także wiedzą i doświadczeniem.

Pełen cennik naszych usług zawsze aktualny znajduje się na naszej stronie w zakładce – Cennik.
Gdy jesteś przekonany do skorzystania z naszych usług lub potrzebujesz jeszcze dokładniejszych informacji, zapraszamy do działu kontakt, gdzie możesz napisać mail korzystając z formularza lub zadzwonić, napisać sms na nasz numer telefonu.

Można również skorzystać z formularza zamówienia usługi, gdzie od razu jest opcja określić model, kolor telefonu i zadać dokładne pytanie – zobacz formularz zamówienia usługi.

Podstawowa usługa na dzień pisania tego artykułu to koszt 170zł dla iPhone 6. Klient zlecił dodatkowo zamontowanie szybki ochronnej i wymianę/montaż brakujących śrubek w telefonie.

One thought on “Jak wymienić uszkodzony wyświetlacz iPhone 6 – zbita szybka, uszkodzony lcd

  1. Polecam wpierw umówić się na wizytę wtedy Pan od ręki jest w stanie wymienić wyświetlacz.
    Brak dodatkowych opłat, dają gwarancję. Wyświetlacz faktycznie nie różni się od oryginału. Generalnie polecam ten serwis. Chyba najtaniej w okolicy, a jakość super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *